EDİTÖRDEN

20 Şubat 2023 10:21 Prof. Dr.E. Semih YALÇIN
Okunma
684

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN!

Büyükmilletimizin zaferleri gibi felaketleri de büyük oluyor. Binlerce yıldıryaşadığı bütün belaları atlatmış, Ergenekonlardan çıkıp evrenin ufuklarınaaçılmış, yok edilmek istendiği en güçsüz zamanlarında bile bağımsızlığını vehâkimiyetini koruyabilmiş, varoluşunu defalarca kanıtlamış büyük milletimiz;dağlarımızın titrediği, yollarımızın çatladığı, evlerimizin birbiri üstüne yığıldığı,denizlerimizin homurdandığı bu büyük deprem felaketini de atlatacak ve yaşayacaktır,inşallah.

Günayağa kalkmak ve dayanışmak için bugündür. Binlerce insanımızı kaybettik,yüreklerimiz yanıyor. Yaralılarımız için seferde ve duadayız.Kaybettiklerimizin her biri ve yaralılarımız can kardeşimiz ve yürek yangınımızdır.Kahramanmaraş, Malatya, Adıyaman, Hatay, Adana, Diyarbakır, Elâzığ, Gaziantep, Osmaniye,Kilis, Şanlıurfa, KKTC, Mersin bu ülkeye verdikleri deprem şehitleriyleyıkıntılar arasından yeniden dirilecek mübarek şehirlerimizdir.

Acımızsonsuzdur. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralıvatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.